yükleniyor
Philips işitme cihazı modelleri yapay zeka destekli gelişmiş teknolojisi ile konuşmayı net duyma üzerine yoğunlaşır. Kişiselleştirilebilir tasarımı ile hayatınızı kolaylaştıracak doğru Philips işitme cihazı seçimi için uzmana başvurun. Philips İşitme Cihazı

Philips işitme cihazları farklı stil ve renkte modelleri ile kişiselleştirilmiş ürünler seçenekleri içerir. Soundmap teknolojisi kullanılan cihazlarda, çevrede duyulan sesler desteklenerek doğal işitme deneyimi elde edilmesi sağlanır. Telefon, TV ve internete bağlanma gibi multimedya özellikleri ön planda bulunan Philips işitme cihazı modelleri için uygun fiyat ve zengin ürün yelpazesi opsiyonlarına Yıldırım İşitme Cihazları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


PHILIPS İŞİTME CİHAZI HANGİ ÜLKENİN?

Philips marka işitme cihazları Polonya’da imal edilir. 1983 yılında kurulan Demant A/S firmasında imal edilen ürün, Türkiye’de satışı yapılan işitme cihazı markaları arasında yer alır.


PHILIPS İŞİTME CİHAZI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Philips işitme cihazlarının özellikleri gündelik yaşantıya daha kolay adapte olunması üzerine geliştirilmiştir. Teknolojisi ile hayatınızı kolaylaştıran cihazlar, bağlantının ön planda tutulduğu imalat tercihi ile sık kullanım multimedya seçenekleri ile tam uyum yakalar. Yapay zekaya sahip olan cihazla net duyum avantajı sizi bekler. Şarj edilebilir işitme cihazı modellerine sahip olan model ile işitme deneyiminizi bir üst seviyede gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Zeka Destekli İleri Teknoloji

Yapay zeka desteği cihazın gürültülü ortamlarda sesi netleştirmesine yardımcı olur. Geliştirilen yapay zeka, konuşmayı önce gürültüde dinler. Dinleme sonrası öğrenme algoritmasını harekete geçirerek konuşmayı daha net hale getirmeyi başarır.

Kişiselleştirilebilir Renk Tasarımı

Kişiselleştirilebilir tasarım esnekliği ile farklı tip cihazlara sahip olabilirsiniz. Saç renginiz veya ten renginiz gibi size özgü değişmez özelliklerinize uygun renkte Philips marka işitme cihazı seçeneği bulabilirsiniz.

Zengin Bağlantı Seçenekleri

Bağlantı opsiyonları ile cihazınızı televizyonunuza, akıllı cihazınıza, radyonuza veya farklı cihazlara bağlayabilirsiniz. Sesi doğrudan cihaza alarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik cihazınızı daha iyi yöneterek deneyiminizi artırmanız için Philips HearLink uygulamasını indirmeniz yeterli!

Uzun Süren Şarj Deneyimi

Şarj süresi tüm gün cihazı yüksek performansta kullanmanızı sağlar. Cihazın taşınabilir şarj cihazının kullanımı kolaydır. Hızlı şarj özelliği ile yeni güne yüksek performans ile hazırlanma şansı yakalayabilirsiniz.

Etkili Ses Kontrolü

Ses kontrolü noktasında SoundMap teknolojisi ile işiniz oldukça kolaylaşır. Gürültülü ortamlarda daha net konuşma duyum deneyimi elde etmek için etkili ses kontrolü, gelişmiş ses yükseltme ve geri bildirim azaltma özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

 

PHILIPS İŞİTME CİHAZI FİYATLARI

Philips işitme cihazlarının ücretleri mevcut model alternatifi doğrultusunda çeşitlendirilmiştir. Her bütçeye uygun ileri teknoloji ve şık işitme cihazı seçeneğine Philips markasında ulaşabilirsiniz. Philips işitme cihazı bayileri arasında Yıldırım İşitme Cihazları, sunduğu cazip ödeme koşulları ile tedarik noktasında size büyük kolaylık sağlar. Satış sonrası desteği, taksitli ödeme avantajı ve SGK ödeme desteği ile uygun fiyatta Philips işitme cihazı satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

Philips İşitme Cihazı Yorumları

Philips cihazlara yapılan yorumlar ürünün kalitesini gözler önüne serer. Sahip olduğu ileri teknoloji ile en kısa sürede gündelik yaşantınıza dönmenizi sağlayan ürün, her kullananın olumlu değerlendirmesine sahiptir. Dayanıklı ve net sese odaklı performansı ile dikkat çeken Philips işitme cihazı seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz.