yükleniyor

Bayilik Başvuru Formu

Gönder

Neden İşitme Cihazı Bayiliği?

Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi olarak 2012 yılından itibaren işitme kaybı yaşayan bireylerin hayat kalitesini arttırmayı amaç edinmektedir. Uzman Odyometrist ve Odyologlar ile birlikte üretilen işitme cihazlarımızla, işitme kaybı yaşayan hastaları memnun etmek için çaba göstermekteyiz. Mümkün olan en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaya çalışan ve çözüm odaklı teknik servis ekibimiz ile hastalarımızın işitme cihazları ile ilgili tüm şikayetlerini hızlı ve Garantili bir şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşitme cihazları sektöründe öncü firmalardan biri olan Yıldırım İşitme Cihazları gücünü ve sektörel bilgisini İşitme Sektörüne Girmek isteyen yeni yatırımcılar ile paylaşarak Kafalardaki birçok soru işaretini ortadan kaldırmış oluyoruz.

Ülkemizde işitme problemi yaşayan 3.5 milyonun üzerinde işitme engelli tüm bireyleri mutlu etmeyi hedeflemekteyiz. Bize katılarak tek bir noktada olmak yerine Türkiye genelinde oluşturduğumuz geniş bayi ağımıza katılabilir ve bizimle birlikte kazana bilirsiniz. İşitme Cihazı bayilik ağının ülke içinde sistematik bir şekilde çalışması gerekmektedir.

Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi verdiği destekler ile bu ağı sorunsuz genişletmiş ve iyi işleyen bir düzen oturtmuştur. Hastaların isteklerini göz önüne alarak işitme cihazı uygulamasında memnuniyetleri kazanmış, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmasını imzalamış ve Türkiye genelinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda tanınmış bir marka ile birlikte çalışmak hali hazır da oturmuş bir müşteri kitlesine hitap edebilmek anlamına gelir.

Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi önceden oluşturulmuş Logo, reklam ve tanıtım için gerekli olan tüm unsurları bulundurduğundan kendinizi tanıtmak ve piyasada yer almak gibi bir kaygıyaşamazsınız. Sıfırdan bir markanın risklerini üstlenmek yerine tüm Türkiye’nin tanıdığı bir markanın gücünden yararlanıp sizde işitme cihazı bayiliği almayı seçerek geniş marka ve hizmet ağımızın bir parçası olabilirsiniz. Güvenilir adımlarla devam etmek istediğimiz bu yolu paylaşabilir, bizimle daha ileriye gidebilirsiniz.