yükleniyor
Yıldırım İşitme Cihaz Merkezi Hakkımızda Yıldırım İşitme Cihaz Merkezi Kurumsal

Yıldırım İşitme Cihazı Merkezleri İçin Şunları Söyleyebiliriz;

"İşitme kaybı yaşayan hastalara daha kaliteli ve iyi bir işitme cihazı sunabilmek için 2013 yılından beri çaba gösteren, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman Odyometrist ve işitme cihazları teknik servis ekibimiz ile hastalarına daha iyi işitme cihazları verebilmek için üreten ve düşünen bir firma" diyebiliriz.

İşitme Cihazı Uygulamasını Gerçekten Severek Yapıyoruz.
 

Belki de işitme cihazı uygulaması yaptığımız hastaların memnuniyetinin tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işitme cihazını severek uyguladığınız zaman işitme cihazı uygulaması alanında kendinizi daha da geliştirmiş ve daha başarılı görebilirsiniz. İşitme merkezimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve işitme alanında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Neler Yapıyoruz ?

Odyoloji ve işitme cihazındaki gelişmeleri ve tüm işitme cihazı teknolojisindeki yenilikleri yakından takip ederek uzmanlarımıza bu konularda sürekli eğitim ve bilgilendirme yapıyoruz. İşitme cihazı alanında yeni olan ne varsa takip etmeye ve en son teknoloji işitme cihazlarını hastalarımıza sunmaya gayret ve çaba göstermeye çalışıyoruz.

İşitme cihazlarının satışının tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı işitme kayıplı hastanın ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermeye çalışırken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa,İşitme cihazı kullananların sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işitme cihazını sattıktan sonra "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Hizmet verdiğiniz işitme kayıplı hastalarımıza her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; işitme cihazı kullanıcısını memnun etmek için mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde hastaların takip edilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşitme cihazı verdiğimiz her hastanın ihtiyaçlarını düzenleniyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Şubelerimiz ?

Size en yakın şubemize ulaşabilirsiniz..