yükleniyor

İşitme Sektöründe Kendi İşinizi Kurun

Türkiye’de kendi işini kurmak isteyen bireylerin yüzde %80’i herhangi bir işe tek başına atılmayı riskli bulmaktadır. İş kurmayı başaran bireylerden birçoğu ise doğru ürün kullanmadıkları ya da iyi bir fiyat analizi yapamadıkları için ve ülkemizde her alanda rekabet yüksek olduğundan dolayı girişimcilerin yatırım kararlarını doğru almaları ve sermayelerini mantıklı kullanmaları gerekmektedir. Kendi işinizi kurma aşamasında firmanın kurumsal kimliği, geniş hizmet ağı, mağazalar zinciri, bilinirlik, bilgiye hızlı ulaşma, yatırım avantajı ve fiyat avantajı gibi dikkate alınması gereken önemli konu başlıkları vardır. Bu sebeple alanında uzman ve işleyişi oturtmuş markalarla çalışılması yeni girişimcilerin karşılaşılabilecek sorunlarını en üst düzeyde ortadan kaldırmaktadır.

Neden İşitme Sektörüne Yatırım Yapılmalı

İşitme yetisi doğuştan ve sonradan kaybeden bireyler için işitme cihazlarının önemi büyüktür. En son yapılan araştırmalara göre Türkiye’de işitme kaybı yaşayan bireylerin sayısı 3.5 milyonun üzerindedir. Türkiye’de nüfusa göre Ruhsatlı İşitme cihazı satış ve uygulama merkezi sayısı 2.200 Adet civarındadır. İşitme cihazı uzmanlığı, işitme cihazı uygulama mesleği Hastaların daha bilinçli hale gelmesi, mezunların daha araştırmacı olması, üniversitelerin daha nitelikli eğitim vermesi, işitme cihazı teknolojilerinin çok ilerlemesi gibi etkenlerden dolayı daha güvenilir hale geldiği için İşitme cihazı uygulamak Keyifli ve Kazançlı olabiliyor. İşitme cihazı merkezi açmak isteyen girişimci doğru ve ihtiyaç olan yerlerde açmalı ve o bölgede tercih edilme şansının yüksek olmasını sağlamalıdır belirli bir alanda kümelenmiş olarak bulunan işitme merkezlerinden uzaklaşması gerekmektedir. Doğru marka ve tedarikçi firma ile çalışmalı hastalara nitelikli hizmet verebilmesini sağlar.

Yıldırım İşitme Cihazları olarak Sektörde ilk Alışveriş Merkezi içerisinde hizmet veren firma olduğumuz için İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezlerimiz ile bu sektöre örnek teşkil etmiş ve farklı bir bakış açısı getirmişizdir.

BAYİLİK BAŞVURUSU

Bayilik Sistemi Avantajları Nelerdir?

• İşletmenizi hayata geçirmek için daha kestirme yolları kullanabilirsiniz.
• Bunun yanında bayi olmak, zorlu rekabet koşullarına dayanmanızı sağlar
. • Yıldırım İşitme Cihazları Merkezinin 2012 yılından bugüne edindiği tecrübeleri ve müşteri kitlesini kullanarak sorunsuz işleyen bir yatırımı hayata geçirebilirsiniz.
• İşitme sorunu yaşayan kişiler, bireysel işitme merkezleri yerine kurumsal işitme merkezlerini tercih ediyorlar dolayısı ile İşitme cihazı bayilik sistemi özellikle ilk kez işitme merkezi açacaklar için oldukça önemli bir avantaj sağlıyor.
• İşitme cihazı merkezleri yoğun rekabet altında faaliyetlerini devam ettirmek durumundadır.
• Sektörel rekabete karşı bireysel mücadele etmek pek çok işletme için zordur bu sebeple işitme cihazı bayilik sistemi avantajlı hale geliyor.
• Doğru Marka ve Tedarikçi firma seçimi ile aldığınız karar, sermayenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

BAYİLİK BAŞVURUSU

Neden Yıldırım İşitme Cihazları?

Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi olarak 2012 yılından itibaren işitme kaybı yaşayan bireylerin hayat kalitesini arttırmayı amaç edinmektedir. Uzman Odyometrist ve Odyologlar ile birlikte üretilen işitme cihazlarımızla, işitme kaybı yaşayan hastaları memnun etmek için çaba göstermekteyiz. Mümkün olan en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaya çalışan ve çözüm odaklı teknik servis ekibimiz ile hastalarımızın işitme cihazları ile ilgili tüm şikayetlerini hızlı ve Garantili bir şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşitme cihazları sektöründe öncü firmalardan biri olan Yıldırım İşitme Cihazları gücünü ve sektörel bilgisini İşitme Sektörüne Girmek isteyen yeni yatırımcılar ile paylaşarak Kafalardaki birçok soru işaretini ortadan kaldırmış oluyoruz.

Ülkemizde işitme problemi yaşayan 3.5 milyonun üzerinde işitme engelli tüm bireyleri mutlu etmeyi hedeflemekteyiz. Bize katılarak tek bir noktada olmak yerine Türkiye genelinde oluşturduğumuz geniş bayi ağımıza katılabilir ve bizimle birlikte kazana bilirsiniz. İşitme Cihazı bayilik ağının ülke içinde sistematik bir şekilde çalışması gerekmektedir.

Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi verdiği destekler ile bu ağı sorunsuz genişletmiş ve iyi işleyen bir düzen oturtmuştur. Hastaların isteklerini göz önüne alarak işitme cihazı uygulamasında memnuniyetleri kazanmış, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmasını imzalamış ve Türkiye genelinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda tanınmış bir marka ile birlikte çalışmak hali hazır da oturmuş bir müşteri kitlesine hitap edebilmek anlamına gelir.

Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi önceden oluşturulmuş Logo, reklam ve tanıtım için gerekli olan tüm unsurları bulundurduğundan kendinizi tanıtmak ve piyasada yer almak gibi bir kaygıyaşamazsınız. Sıfırdan bir markanın risklerini üstlenmek yerine tüm Türkiye’nin tanıdığı bir markanın gücünden yararlanıp sizde işitme cihazı bayiliği almayı seçerek geniş marka ve hizmet ağımızın bir parçası olabilirsiniz. Güvenilir adımlarla devam etmek istediğimiz bu yolu paylaşabilir, bizimle daha ileriye gidebilirsiniz.

Neden Biz?

İşitme cihazı bayilik ağının ülke içinde sistematik bir şekilde çalışması gerekmektedir. Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi verdiği paketler ile bu ağı sorunsuz genişletmiş ve iyi işleyen bir düzen oluşturmuştur. Hastalarının isteklerini göz önüne alarak cihazlarda yaptığı güncellemeler ile memnuniyetlerini kazanmış, SGK ile anlaşmasını imzalamış ve Türkiye genelinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Siz de işitme cihazı bayiliği almayı seçerek geniş ağımızın bir parçası olabilirsiniz. Güvenilir adımlarla devam etmek istediğimiz bu yolda bizimle birlikte daha ileriye gidebilirsiniz.