yükleniyor
Hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için

Hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için

Hafif derece işitme kaybı olan çocuklarda kullanılan işitme cihazları basit ve sade tasarım özellikleri ile kaybolan duyu becerisini yeniden kazandırır. Made for iPhone işitme cihazı modeli, işlevsel yapısı ve uzak mikrofon erişimi gibi özellikleri ile çocuklarda kullanıma uygundur. 95 dB HL’ye kadar hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları seçiminde en yakın bayimize başvuruda bulunarak doğru cihaz tedariki gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuklar İçin Şarj Edilebilir İşitme Cihazları

Çocuklara özel şarj edilebilen işitme cihazı modelleri Lityum-iyon pil teknolojisi ile gün içi kesintisiz işitme deneyimi sunuyor. Hızlı ve kolay şarj edilebilir işitme cihazı modelleri son teknolojileri ile çocuklarınızın hayatını kolaylaştırır. Hafif, orta, ileri ve çok ileri işitme kaybı derecelerine sahip çocuklar için şarj edilebilir işitme cihazları seçerken aradığınız uzman desteğine en yakın bayimize uğrayarak ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin Şarj Edilebilir İşitme Cihazları
Orta derecede işitme kaybı olan çocuklar için

Orta derecede işitme kaybı olan çocuklar için

Orta derece işitme kaybı bulunan çocuklarda işitme cihazı seçimlerinde BTE PP model cihazlar doğru tercih olacaktır. Boyut, güç ve kullanım kolaylığı noktalarında mükemmel denge sağlanan cihazlar; sahip olduğu son teknoloji ile en net ses deneyimini her ortamda sunmayı başarır. Orta derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları seçerken uzman desteğinden yararlanmak içi en yakın bayimize uğrayarak uygun seçimi yapabilirsiniz.

İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için

İleri derece çocuklarda işitme cihazı kullanımı için özel tasarlanan BTE SP modeli güvenle seçebilirsiniz. Çocuğunuzun kolayca adapte olarak yeniden sosyal yaşantısına dönmesini sağlayan cihaz, Bluetooth ile bağlanma ve uğultu seslerini önleme gibi yenilikçi teknolojileri ile öne çıkmaktadır. İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları arasında kullanımı kolay ve severek kullanılacak BTE SP model hakkında ayrıntılı bilgi almak ve işitme cihazı teknik servis desteğinden yararlanmak için en yakın bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için
Çok İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için

Çok İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan çocuklar için en güçlü işitme cihazı olan BTE UP, çocuğunuzun işitme becerisini optimize eder. Bluetooth teknolojisine sahip BTE UP, çocuğunuzun favori cihazlarına kolay ve sorunsuz bağlantı olanağı sunar. Bluetooth teknolojisi ayrıca uzak mikrofon erişimi için kullanılır ve işitme cihazına doğrudan küçük bir FM radyo alıcısı bağlanabilir. İşitme cihazının durumunu izlemek için bir LED göstergesine ve isteğe bağlı kurcalamaya karşı dayanıklı pil yuvalarına ve çok daha fazla özelliğe sahiptir.