yükleniyor
İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için
BTE SP
İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için

İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için

İleri derece çocuklarda işitme cihazı kullanımı için özel tasarlanan BTE SP modeli güvenle seçebilirsiniz. Çocuğunuzun kolayca adapte olarak yeniden sosyal yaşantısına dönmesini sağlayan cihaz, Bluetooth ile bağlanma ve uğultu seslerini önleme gibi yenilikçi teknolojileri ile öne çıkmaktadır. İleri derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları arasında kullanımı kolay ve severek kullanılacak BTE SP model hakkında ayrıntılı bilgi almak ve işitme cihazı teknik servis desteğinden yararlanmak için en yakın bayimizi ziyaret edebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı

BTE SP İşitme Cihazı Kimler İçin Uygun?

BTE SP işitme cihazı kullanımı ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı bulunan çocuklar için uygundur. Çocuğunuza işitme testi yaptırarak aldığınız sonuç doğrultusunda Yıldırım İşitme bayilerine başvurarak, SGK işitme cihazı desteği ile BTE SP marka cihaz tedariki gerçekleştirebilirsiniz.


Çocuklarda BTE SP İşitme Cihazı Kullanımı Hangi Avantajlara Sahiptir?

Çocuklarda BTE SP işitme cihazı kullanmanın artıları cihazın fonksiyonları ve dış etkilere dayanımı noktasında şekillenir. IP68 sertifikasına sahip olan cihazlar, neme ve toza karşı dayanıklıdır. Çocuğunuz arkadaşlar ile oynarken güvenle işitme cihazını kullanabilir. Kolay ve zahmetsiz bağlantısı ile APP kullanma, müzik akışı ve telefonla konuşma gibi teknolojiler bulunan cihaz, çocuğunuzun alışma sürecini kolaylaştırır. Uğultu sesine son veren teknolojisi ile çocuğunuza 3600 ses deneyimi yaşatan BTE SP işitme cihazını, işitme cihazı bakımı ve temizliğini aksatmadan uzun yıllar boyunca çocuğunuzda güvenle kullanabilirsiniz.


Çocuklarda BTE SP İşitme Cihazı Kullanımının Dezavantajları Nelerdir?

BTE SP işitme cihazının dezavantajları ürünün boyutu için söylenebilir. Kulak arkası işitme cihazı olan BTE SP, nispeten büyüktür. Dışarıdan gözlenmesi ilk kullanım aşamasında çocuğunuz tarafından hoş karşılanmayabilir.


BTE SP İşitme Cihazı Fiyatları Nedir?

BTE SP işitme cihazı ücretleri cazip ödeme koşulları ve hesaplı fiyat garantisi ile bayilerimizde sizi bekliyor. İşitme uzmanlarımız eşliğinde ileri ve çok ileri derece işitme kaybı bulunan çocuğunuz için en doğru cihazı en uygun fiyatta Yıldırım İşitme Cihazları Merkezinden alabilirsiniz. Satış sonrası işitme cihazı teknik servis desteği ve devlet desteğinden yararlanma fırsatının sizi beklediği bayilerimizi ziyaret ederek ileri derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları modellerimiz arasından doğru cihazı aramaya başlayabilirsiniz.