yükleniyor
Kanal İçi işitme cihazları (ITC)

Kanal İçi işitme cihazları (ITC)

Kanal içi işitme cihazı daha küçük boyutta işitme cihazı kullanamayan hafif-ileri orta derecede işitme kaybı bulunan bireyler için uygundur. Kolay kullanımı ve kablosuz bağlanabilme özelliği ile hayatınızı kolaylaştıran kanal içi işitme cihazları, nispeten bakımına özen gösterilmesi gereken hassas cihaz tipleridir. Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi farkı ile uygun fiyatla tedarik edilebilen cihaz için İşitme Cihazı Teknik Servis Desteği verilmektedir. İşitme testi sonuçlarınızın müsaade etmesi halinde kulak izinize uygun üretilen Oticon IC cihazlar ile yeniden sağlıklı işitme konforunuzu kazanabilirsiniz.

Tam Konka işitme cihazları (ITE)

Tam konka işitme cihazı kolay ve pratik kullanım yanında kontrol ve ayarlama basitliği gibi avantajları ile ön plana çıkan işitme cihazı modelidir. Kablosuz olarak bağlanabilmenin yanında kapsamlı özellikleri ile öne çıkan tam konka işitme cihazları; hafif, orta ve ileri derecede işitme kaybı olan bireyler için tasarlanmıştır. Cihaz temini için Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi güvencesini tercih ettiğinizde, hesaplı fiyat ve kullanım süresini kapsayan işitme cihazı teknik servis desteği ile birlikte cazip koşullarda cihaz temini gerçekleştirebilirsiniz.

Tam Konka işitme cihazları (ITE)
Tamamen Kanal İçi işitme cihazları (CIC)

Tamamen Kanal İçi işitme cihazları (CIC)

Tamamen kanal içi işitme cihazları hafif dereceden başlayan ve ileri dereceye kadar ulaşan işitme kayıpları tarafından kullanılabilen gizli işitme cihazlarıdır. İşitme cihazı kullanımını çeşitli nedenlerle gizlemek isteyen bireylerce yapılan işitme testi sonuçlarına göre tamamen kanal içi işitme cihazları kullanılabilir. Kulak rengine maksimum uyum sağlayan ön yüzü ve farklı ses ortamlarına göre otomatik ayarlanabilme özelliği ile öne çıkan CIC işitme cihazı modelleri için Yıldırım İşitme Cihazı Merkezlerini ziyaret ederek uygun fiyatta cihaz tedariki ve işitme cihazı teknik servis desteğinden yararlanabilirsiniz.

Görünmez kanal içi işitme cihazları (IIC)

Görünmez işitme cihazları derin kanal işitme cihazları olarak da bilinir. Kulan kanallının derinlerine oturarak ön plakasını saklayan bu cihazlar, özel yapımdır. Kendi içinde avantajlara ve dezavantajlara sahip olan görünmeyen işitme cihazı seçenekleri, kullandığı cihaz nedeniyle sosyal yaşantıya geri dönmekte zorlanan bireyler için geliştirilmiştir. Kulağa mükemmel uyum sağlayan ufak boyuttaki bu cihazlar ile mevcut işitme kaybı düzeyinize göre yüksek performans elde etmeniz mümkündür.

Görünmez kanal içi işitme cihazları (IIC)