yükleniyor
Tam Konka işitme cihazları (ITE)
ITE
Tam Konka işitme cihazları (ITE)

Tam Konka işitme cihazları (ITE)

Tam konka işitme cihazı kolay ve pratik kullanım yanında kontrol ve ayarlama basitliği gibi avantajları ile ön plana çıkan işitme cihazı modelidir. Kablosuz olarak bağlanabilmenin yanında kapsamlı özellikleri ile öne çıkan tam konka işitme cihazları; hafif, orta ve ileri derecede işitme kaybı olan bireyler için tasarlanmıştır. Cihaz temini için Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi güvencesini tercih ettiğinizde, hesaplı fiyat ve kullanım süresini kapsayan işitme cihazı teknik servis desteği ile birlikte cazip koşullarda cihaz temini gerçekleştirebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı

Tam Konka İşitme Cihazları Kimler İçin Uygundur?

Tam konka işitme cihazı kullanabilecek kişiler için iki kriterden söz edilebilir. Yapılan işitme testi sonucunun göre hafif – ileri derece işitme kaybı olduğu tespit edilen ve cihazı söküp takmak için 
küçük cihaz kullanımında sıkıntı yaşayan bireyler, tam konka işitme cihazı kullanabilirler.


Tam Konka İşitme Cihazı Avantajları Nelerdir?

Tam konka işitme cihazının olumlu yanları el becerisi gerektirmemesi ve uzun pil ömrü gibi kullanım konforunu etkileyen unsurlar çerçevesinde şekillenir. Cihazı kullanmanın size sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kolay takılıp sökülebilir.
  • Pil değişimi kolaydır.
  • Pil ömrü diğer kulak içi modellere göre uzundur.
  • Ergonomiktir.


Tam Konka İşitme Cihazı Dezavantajları Nelerdir?

Tam konka işitme cihazı eksi yanları çok sayıda programa sahip cihazlar ile yapılan karşılaştırmalara göre değerlendirilebilir. Cihaz kendisine kullanım kolaylığı kazandıran diğer kulak içi modellere göre büyüklüğü yanında bakımını zorlaştıran bazı olumsuz koşullar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Cihazın kullanımı sırasında karşılaşılabilen dezavantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Diğer kulak içi modellere göre büyüktür.
  • Dışarıdan görülebilir.
  • Kulak içi kirine ve kulak mumuna maruz kalması nedeniyle arıza yaşanmaması için işitme cihazı bakımı ve temizleme periyotları kısa tutulmalıdır.


Tam Konka İşitme Cihazı Fiyatları Nedir?

Tam konka işitme cihazı ücretleri Yıldırım İşitme Cihazları Merkezinde uygun tutulmuştur. Kulaklarınıza hassas olarak uygulanmak üzere kalıplanan tam konka işitme cihazları, kullanım pratikliği yanında cazip fiyat opsiyonu ile merkezlerimizden tedarik edilebilir. İşitme cihazı teknik servis desteği ve uzmanların desteği ile doğru cihaz seçimi avantajlarından yararlanmak için size en yakın merkezimizi işitme testi sonucunuzla birlikte ziyaret edebilirsiniz.