yükleniyor
Çok İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Ultra Power

Çok İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Ultra Power

Çok ileri derece işitme kaybı bulunan çocuklar için BTE UP işitme cihazları kullanılabilir. Bluetooth teknolojisi ve dayanıklı tasarımı ile öne çıkan işitme cihazı modeli, çocuğunuzun işitme becerisini optimize etmek için gereken her özelliğe sahiptir. Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi farkı ile uygun fiyatla satın alabileceğiniz çok ileri derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları arasından seçim yaparken işitme uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Süper Power

BTE Süper Power işitme cihazı ileri derece işitme kaybına sahip bireylerle birlikte işitme kaybı çok ileri derecede nitelendirilebilen bireyler için kullanıma uygun olan modellerdir. BTE SP kompakt tasarımı ve Bluetooth teknolojisi ile öne çıkan BTE Süper Power işitme cihazları, her detayı ile daha iyi bir ses deneyimi elde etmeniz için geliştirilmiştir. LED göstergesi ve kamuya açık alanlarda sunduğu mükemmel dinleme deneyimi ile sahip olmak istediğiniz işitme cihazı için en yakın bayimizi ziyaret ederek cazip fiyat ve işitme cihazı teknik servis desteğinden yararlanabilirsiniz.

İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Süper Power
Orta İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Plus Power

Orta İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Plus Power

BTE Puls Power işitme cihazı dayanıklı tasarımı ve yenilikçi teknolojisi ile orta ve ileri derecede işitme kaybı bulunan bireyleri yeniden gündelik yaşantıya bağlar. Saç ve ten renginize uyumlu cihaz rengi ile gizlilik beklentilerinize tam karşılık veren BTE Plus Power işitme cihazları, uygun fiyat ve işitme cihazı teknik servis desteği ile Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi güvencesi ile temin edilebilir. İyi bir ses deneyimi vaat eden BTE Plus Power cihazı işitme uzmanımız eşliğinde seçmek için en yakın bayimizi ziyaret edebilirsiniz.