yükleniyor
Orta İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Plus Power
BTE PP
Orta İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Plus Power

Orta İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Plus Power

BTE Puls Power işitme cihazı dayanıklı tasarımı ve yenilikçi teknolojisi ile orta ve ileri derecede işitme kaybı bulunan bireyleri yeniden gündelik yaşantıya bağlar. Saç ve ten renginize uyumlu cihaz rengi ile gizlilik beklentilerinize tam karşılık veren BTE Plus Power işitme cihazları, uygun fiyat ve işitme cihazı teknik servis desteği ile Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi güvencesi ile temin edilebilir. İyi bir ses deneyimi vaat eden BTE Plus Power cihazı işitme uzmanımız eşliğinde seçmek için en yakın bayimizi ziyaret edebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı

BTE Plus Power İşitme Cihazı Hangi Özelliklere Sahiptir?

BTE Plus Power işitme cihazının her özelliği iyi bir ses kalitesi garanti etmek adına geliştirilmiştir. Cihaz tasarımından teknolojisine varana dek her detayında bireylerin ihtiyaçlarını düşünen üretici, cihaza şu özellikleri kazandırmıştır:

  • Bluetooh teknolojisi ile cihazlara bağlanabilir.
  • Kulağın arkasına yerleştirilen küçük bir kabin ile cihaz hoparlörü korunur.
  • Saç ve ten rengine uygun renk seçenekleri mevcuttur.
  • IP68 sertifikasına sahiptir
  • Ses seviyesi ve programlar akıllı kontrol sistemi ile kumanda edilebilir.
  • İkili dokunmatik düğme ile cihaz kontrolleri ayarlanabilir.


Kimler BTE Plus Power İşitme Cihazı Tercih Edebilir?

BTE Plus Power işitme cihazı kullanabilecek kişiler orta ve ileri derecede işitme kaybı bulunan bireylerdir. Doğru cihaz seçimi için işitme testi yapılması ve kullanım süresi boyunca işitme cihazı bakımı için belirlenen programın aksatılmaması tavsiye edilir.


BTE Plus Power İşitme Cihazı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

BTE Plus Power işitme cihazı artıları sizi en kalabalık ortamlara hazırlayacak teknolojiler ile ürüne kazandırılmıştır. Cihazlarda konferans salonları, ibadethaneler ya da tiyatrolar gibi kamuya açık alanlarda en iyi ses deneyimi yaşamanız için Telecoil özelliği bulunmaktadır. Feedback azaltıcı teknoloji ile daha doğal bir işitme deneyimi kazandığınız cihazlar, suya ve toza dayanıklı yapısı ile uzun kullanım ömrü kazanmıştır. Kolay kullanımı ve uğultu sesini yok eden teknolojisi ile BTE Plus Power işitme cihazları, sizi yeniden uzak kaldığınız sosyal yaşantınıza döndürmeyi başarır.


BTE Plus Power İşitme Cihazı Dezavantajları Nelerdir?

BTE Plus Power işitme cihazı eksi yanı boyutudur. Hoparlörü koruma altına alan küçük kabini, cihazın dışarıdan görülmesine yol açmaktadır. Gizlilik yerine tercihiniz daha iyi bir ses deneyimi ise BTE Plus Power’da aradığınızdan çok daha fazlasını bulabilirsiniz.


BTE Plus Power İşitme Cihazı Fiyatları Nedir?

BTE Plus Power fiyatları merkezlerimizde en hesaplı ve uygun ödeme koşullarında sunulur. İşitme cihazı teknik servis hizmeti de veren bayilerimizi ziyaret ederek uzmanlarımız eşliğinde cihaz seçimi yapabilirsiniz. Merkezlerimizden BTE Plus Power işitme cihazları hakkında merak ettiklerinizi uzmanlarımızdan öğrenebilir, bakım ve kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz zorluklar hakkında bilgi alabilir, en uygun fiyat garantisi ve SGK anlaşması ayrıcalığı ile işitme cihazı tedariki gerçekleştirebilirsiniz.