yükleniyor
İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Süper Power
BTE SP
İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Süper Power

İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Süper Power

BTE Süper Power işitme cihazı ileri derece işitme kaybına sahip bireylerle birlikte işitme kaybı çok ileri derecede nitelendirilebilen bireyler için kullanıma uygun olan modellerdir. BTE SP kompakt tasarımı ve Bluetooth teknolojisi ile öne çıkan BTE Süper Power işitme cihazları, her detayı ile daha iyi bir ses deneyimi elde etmeniz için geliştirilmiştir. LED göstergesi ve kamuya açık alanlarda sunduğu mükemmel dinleme deneyimi ile sahip olmak istediğiniz işitme cihazı için en yakın bayimizi ziyaret ederek cazip fiyat ve işitme cihazı teknik servis desteğinden yararlanabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı

Kimler BTE Süper Power İşitme Cihazı Kullanmalı?

BTE Süper Power işitme cihazı kullanımı ileri ve çok ileri işitme kaybına sahip olan bireyler için uygundur. Çocuklar için de kullanılabilen cihaz, kalabalık ortamlara girmek zorunda kalan hastalara en iyi ses deneyimi yaşatmak adına geliştirilmiştir.


BTE Süper Power İşitme Cihazı Özellikleri Nelerdir?

BTE Süper Power işitme cihazı özellikleri doğal ve yüksek kalite ses deneyimi yaşatmak adına geliştirilmiştir. Bluetooth teknolojisi ile akıllı cihazınıza bağlayabileceğiniz cihaz, iki renkli LED göstergesi ile kolayca takip edilebilir. Etrafınızdaki tüm seslere sizi bağlayan cihaz teknolojisi kolay ve zahmetsiz bağlantı ile hayatınıza pratiklik kazandırır. IP68 sertifikalı toza ve neme karşı dayanıklılığa sahip cihazı, işitme cihazı bakımı aksatılmadığı takdirde uzun süre kullanmak mümkündür. 


BTE Süper Power İşitme Cihazı Avantajları Nelerdir?

BTE Süper Power işitme cihazının avantajları sahip olduğu teknoloji ile doğrudan ilişkilidir. Cihaz, 3600 ses deneyimi yaşatan son teknoloji ile ileri ve çok ileri işitme kaybına uğramış bireyleri mükemmel ses deneyimi ile tanıştırır. Uğultu sesine son veren ve telefona bağlanarak konuşabilme özgürlüğü sunan cihaz ile tiyatro ve sinema gibi sosyal etkinliklerinize yeniden katılabilirsiniz.


BTE Süper Power İşitme Cihazı Dezavantajları Nelerdir?

BTE Süper Power işitme cihazı dezavantajı boyut yönünden bahsedilebilir. Kulak içi cihazlara göre büyük boyutludur. Kullanıcısına sunduğu yenilikler ile bu dezavantajını kapatmayı başarır.


BTE Süper Power İşitme Cihazı Fiyatları Nedir?

BTE Süper işitme cihazı fiyatı uygundur. Güvenilir cihaz temini için sizleri en yakın bayimize bekleriz. İşitme uzmanlarımız eşliğinde BTE Süper Power işitme cihazları için gerekli bilgiyi alarak en doğru cihazı bütçenize en uygun şartlarda bayilerimizden tedarik edebilirsiniz.