yükleniyor
Çok İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Ultra Power
BTE UP
Çok İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Ultra Power

Çok İleri Derecede İşitme Kayıpları İçin BTE Ultra Power

Çok ileri derece işitme kaybı bulunan çocuklar için BTE UP işitme cihazları kullanılabilir. Bluetooth teknolojisi ve dayanıklı tasarımı ile öne çıkan işitme cihazı modeli, çocuğunuzun işitme becerisini optimize etmek için gereken her özelliğe sahiptir. Yıldırım İşitme Cihazları Merkezi farkı ile uygun fiyatla satın alabileceğiniz çok ileri derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları arasından seçim yaparken işitme uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı

Çocuklarda BTE UP İşitme Cihazı Kullanımı Doğru Mu?

Çocuklar için BTE UP işitme cihazı her detayı ile doğru tercih olduğunu gösterir. Yenilikçi teknolojisi ile çok ileri derecede işitme kayıplarını telafi ederek en iyi ses deneyimini çocuğunuza yansıtan cihaz, kurcalanmaya karşı dayanıklı pil yuvaları ve dayanıklı gövdesi ile dış etkilere karşı korunaklıdır. IP68 sertifikası bulunan işitme cihazı, neme ve toza karşı dayanıklı yapısı ile çocuğunuz oynarken kullanılabilir. Telefona bağlanarak çok sayıda bağlantı seçeneği sunan ve rahatsız edici uğultu seslerini meydana gelmeden algılayan yenilikçi teknolojisi ile çocuklarınız için BTE UP model işitme cihazını güvenle tercih edebilirsiniz.


BTE UP İşitme Cihazı Avantajları Nelerdir?

BTE UP işitme cihazının artıları çocuğunuzun yeni favorisi ile karşı karşıya olduğunuzu size anlatır. Kolay kullanılabilen ve son teknoloji özellikleri ile çocuğunuzun hayatını kolaylaştıran cihazlar, kısa sürede çocuğunuzu işitme cihazına adapte etmeyi başarır. Dayanıklı yapısı, LED göstergeleri ve uzak mikrofon erişimi gibi avantajlara sahip BTE UP cihazları, işitme cihazı bakımı aksatılmadığı takdirde uzun yıllar kullanmak mümkündür.


Çocuklarda BTE UP İşitme Cihazı Kullanımı Hangi Dezavantajlara Sahiptir?

BTE UP işitme cihazı kullanmanın dezavantajları diğer cihazlar ile benzerdir. Çocuklar için işitme cihazına adapte olmak zor olabilir. BTE UP cihaz özelinde olmayan bu durum dışında, işitme cihazının farklı bir dezavantajı bulunmamaktadır.


BTE UP İşitme Cihazı Fiyatları Nedir?

BTE UP işitme cihazı ücretleri benzer teknolojiye sahip ürünlere göre uygundur. Gereğinden fazla ödeme yapmak yerine çok ileri derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları modellerimiz arasından seçim yapmak için size en yakın bayimize ulaşarak çocuğunuzun yeni favori cihazını seçebilirsiniz.