yükleniyor
Hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için
RITE
Hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için

Hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için

Hafif derece işitme kaybı olan çocuklarda kullanılan işitme cihazları basit ve sade tasarım özellikleri ile kaybolan duyu becerisini yeniden kazandırır. Made for iPhone işitme cihazı modeli, işlevsel yapısı ve uzak mikrofon erişimi gibi özellikleri ile çocuklarda kullanıma uygundur. 95 dB HL’ye kadar hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları seçiminde en yakın bayimize başvuruda bulunarak doğru cihaz tedariki gerçekleştirebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı

Made for iPhone İşitme Cihazı Kimler İçin Uygundur?

Made for iPhone işitme cihazı uygunluğu hafif işitme kaybı olan çocukları işaret etmektedir. Çocuğunuza yaptırdığınız işitme testi sonucu 95 dB HL’ye kadar işitme kaybına işaret ediyorsa, en yakın bayimize müracaat ederek uzmanlarımız eşliğinde uygun cihazı seçebilirsiniz.


Made for iPhone İşitme Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Made for iPhone işitme cihazı özellikleri çocukları yeniden arkadaşları ile buluşturmaya yönelik geliştirildi. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar ile bağlanabilme özelliği ile fonksiyonellik kazanan cihaz, uğultu sesine son veren teknolojisi, en iyi ses deneyiminin elde edilmesini sağlar. En gürültülü ortamda bile 3600 ses deneyimi yaşatan IP68 sertifikalı işitme cihazı, suya ve toza dayanıklılığı ile en zorlu şartlarda kullanıma uygundur. Kullanımı pratik tekli dokunmatik düğme ile ses seviyesi kontrolü ve program ayarlama ile gündelik yaşantıyı kolaylaştıran işitme cihazı bakımı ve işitme cihazı teknik servisi desteği için en yakın bayimizden hizmet alabilirsiniz.


Made for iPhone İşitme Cihazı Avantajları Nelerdir?

Made for iPhone işitme cihazı artıları şu şekildedir:

  • Uğultu önleme teknolojisi ile en gürültülü ortamlarda kullanılır.
  • Şık ve ergonomik tasarıma sahiptir.
  • Su ve neme dayanıklıdır.
  • Basit ve kullanışlı fonksiyonlara sahiptir.
  • iPhone marka cihazlar ile Bluetooth aracılığı ile uzaktan bağlanabilir.


Made for iPhone İşitme Cihazı Dezavantajları Nelerdir?

Made for iPhone işitme cihazı dezavantajları aşağıdaki gibi paylaşılabilir:

  • Android işletim sistemine sahip cihazlar ile uyumlu değildir.
  • Kulak arkasına takılan model dışarıdan görülebilir.


Made for iPhone İşitme Cihazı Fiyatları Nedir?

Made for iPhone işitme cihazı ücretleri devlet desteği avantajı ile Yıldırım İşitme Cihazları Merkezinden alınır. Türkiye’de yaygın bayi ile hizmet veren merkezimiz, uzman kadrosu ile cihaz seçiminde size doğru yolu gösterir. Hafif derecede işitme kaybı olan çocuklar için işitme cihazları seçerken tecrübemize güvenerek doğru cihazı uygun fiyata satın alabilirsiniz.