yükleniyor
Çocuklar İçin Şarj Edilebilir İşitme Cihazları
ŞARJLI
Çocuklar İçin Şarj Edilebilir İşitme Cihazları

Çocuklar İçin Şarj Edilebilir İşitme Cihazları

Çocuklara özel şarj edilebilen işitme cihazı modelleri Lityum-iyon pil teknolojisi ile gün içi kesintisiz işitme deneyimi sunuyor. Hızlı ve kolay şarj edilebilir işitme cihazı modelleri son teknolojileri ile çocuklarınızın hayatını kolaylaştırır. Hafif, orta, ileri ve çok ileri işitme kaybı derecelerine sahip çocuklar için şarj edilebilir işitme cihazları seçerken aradığınız uzman desteğine en yakın bayimize uğrayarak ulaşabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı

Şarjlı İşitme Cihazı Çocuklar İçin Uygun Mu?

Çocuklar için şarjlı işitme cihazı pek çok yönden sunduğu kolaylık ile uygun bir seçim olarak karşınıza çıkabilir. Sadece 3 saatte şarj olarak gün boyu kullanılabilen işitme cihazı, özellikle seyahat dönemlerinde kurtarıcınız olur. Harici satın alınabilen taşınabilir şarj cihazları ya da USB 2.0 güç kaynağı aracılığı ile hızlı ve kolay şarj edilen cihazlar ile gün boyu çocuğunuzun normal işitme deneyimi yaşamasını garanti altına alabilirsiniz


Çocuklar İçin Şarj Edilebilir İşitme Cihazları Hangi Avantajlara Sahiptir?

Çocuklarda şarj edilebilen işitme cihazı kullanmanın artıları şu şekildedir:

  • Uzun seyahatlerde pil bitme sorunu yaşanmaz.
  • Çocuğunuzun dinlenme saatlerinde işitme cihazını şarj edebilirsiniz.
  • Yenilikçi teknolojileri ile işitme cihazı, en kalabalık ortamlarda bile net ses deneyimi sunmayı başarır.
  • Çocuklar için konuşmayı anlama iyileşmesini destekler.
  • Suya ve toza dayanıklı yapısı, çocukların gündelik aktivitelerinden mahrum kalmasını önler.


Çocuklar İçin Şarjlı İşitme Cihazı Almanın Dezavantajları Nelerdir?

Çocuklar için şarj edilebilen işitme cihazı kullanmanın eksileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Düşme ya da çarpma gibi dikkatsizlik kaynaklı kazalarda ürünün bazı fonksiyonları çalışmayabilir.
  • Taşınabilir şarj cihazı unutulduğunda USB 2.0 güç ünitesine ulaşana kadar pili biten işitme cihazı kullanılamayacaktır.


Şarjlı İşitme Cihazı Fiyatları Nedir?

Şarjlı işitme cihazı ücretleri ürünün sahip olduğu teknoloji ve ek talep edilen taşınabilir şarj cihazına bağlı olarak farklı seyreder. SGK anlaşmalı cihazlar dışında yapılan seçimler de fiyatları yükseltebilen unsurlar arasında yer alır. Uzman desteği ile çocuğunuz için en doğru cihazı seçmek için bizi tercih ettiğinizde, doğru cihazı en uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Çocuklar için şarj edilebilir işitme cihazları temini ve işitme cihazı teknik servis desteği ile yanınızda olan Yıldırım İşitme Cihazları Merkezinin en yakın bayisine ulaşarak uygun fiyatlı işitme cihazı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.