yükleniyor
İşitme cihazı teknik servis seçimini şansa bırakmayın. Deneyimli Yıldırım İşitme Cihazı teknik servis personeli ile cihaz bakım ve arızalarını sadece birkaç dakikada halledin. İşitme Cihazı Teknik Servis

İşitme cihazlarının servisleri garanti kapsamında ücretsiz tamir desteği verir. Satın alınan cihazın yetkili servisi aracılığı ile olası sorunların giderilmesine yönelik profesyonel destek alabilirsiniz. İşitme cihazı teknik servis hizmeti,  garanti süresi dışında kalan arızaları da giderme adına hizmet verir. Yıldırım İşitme Cihazları tarafından verilen teknik servis hizmeti ile her marka ve model işitme cihazları için tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Parça değişimi, bakım ve mini onarım gibi pek çok konuda profesyonel servis hizmeti almak için İstanbul’da bulunan 7 şubemizden destek alabilirsiniz.

İşitme Cihazım Çalışmıyor, Ne Yapmalıyım?

İşitme cihazı arızalarında kullanıcılar teknik servise başvurmadan önce ön kontrolleri yapmalıdır. Bazen rutin temizlik işlemlerinin aksatılması, cihazlarda geçici arızalara sebep olabilir. Cihazdan gelen düdük benzeri ses gibi şikayetlerde kulaklığın doğru takıldığını kontrol etmek ve ses ayarlarına yeniden göz atmak, sorunun çözümüne ulaşmanızı sağlar. Yapılan kontroller sonrası ıslık sesi geçmiyorsa teknik servise başvurabilirsiniz. Ek olarak cihazınızda meydana gelen arızalara ilişkin şu müdahaleleri gerçekleştirmeniz ardından teknik servisimize başvurmanızı tavsiye ederiz:

  • Kalıp, kubbe, mikrofon ve pilleri kontrol edin.
  • Pilin doğru takıldığından ve dolu olduğundan emin olun.
  • Cihazı çalışır duruma getirin ve ses ayarlarının duyulabilir düzeye getirin.
  • Hoparlör ve filtreleri temizleyin, kulak kiri birikmediğinden emin olun.

İşitme Cihazı Teknik Servis Hangi Hizmetleri Verir?

İşitme cihazı teknik servisinde verilen hizmetler cihazın kullanımı sırasında karşılaşılan sorunların giderilmesi, periyodik bakımların yapılması ve gerekli parçaların tedarik edilmesi çerçevesinde şekillenir. Yıldırım İşitme Cihazları teknik servis hizmetinde, her marka ve model cihazınız için bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir. Bünyemizde işitme cihazı yedek parça satışı da yapılmaktadır. Bize ulaşarak, garanti süresi kapsamında olmasa bile şu konularda verilen işitme cihazı teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz:

  • Bakım: Cihaz genel kontrol ve bakımı, filtre ve biapor kalıp değişimi
  • Teknik Servis: Hoparlör, mikrofon, devre ve kabin değişimi

İşitme Cihazı Tamir Fiyatları

İşitme cihazlarının tamirat fiyatları cihaz marka ve modeline, arıza türüne ve parça gereksinimine bağlı olarak farklı seyreder. Cihazınızın garanti kapsamında olması ve arızanın garanti kapsamına alınabildiği durumlarda işitme cihazı tamiri ücretsiz olarak yapılır. Garanti süresi bitimi ya da kapsam dışındaki arızalar ise problemin giderilmesi için gereken malzeme ve hizmet süresi gibi değişkenlere göre belirlenir.

Siemens, Sonic, Oticon, Philips, Signia ve tüm marka işitme cihazlarının tamiri için Yıldırım İşitme Cihazları ile iletişime geçebilirsiniz. Getirmiş olduğunuz cihazın tamiri, siz beklerken anında halledilir. En uygun işitme cihazı tamir ve bakım fiyatları ile güvenilir hizmet almak için teknik servis noktalarımıza cihazınızla birlikte ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

İşitme Cihazı Teknik Servis Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

İşitme cihazına teknik servis seçerken firmanın yeterliliğinin belirlenmesi önemlidir. TSE tarafından hizmet yeterlilik belgesine sahip yetkili noktaları tercih ederek arızalanan ya da bakımı yapılacak cihazınızı emin ellere bırakabilirsiniz. Yıldırım İşitme Cihazları, İstanbul’un 7 noktasında bulunan şubesi ile her marka ve model cihazlarınız için teknik servis hizmeti verir. Garanti süresi dolmuş ya da garanti kapsamı dışında olan cihazlarınızın onarımı için bize başvurabilirsiniz. Bünyemizde istihdam edilen işitme cihazı teknik servis ekibimizle en hızlı sürede arızanızı giderir ve cihazınızı siz beklerken onararak teslimini gerçekleştiririz.