yükleniyor
Küçük ve Son Derece Gizli Kulak Arkası İşitme Cihazları (RITE)
RITE
Küçük ve Son Derece Gizli Kulak Arkası İşitme Cihazları (RITE)

Küçük ve Son Derece Gizli Kulak Arkası İşitme Cihazları (RITE)

RITE kulak arkası işitme cihazları kulak içine giden kablonun ucun bulunan hoparlörü ile feedback kaynaklı ıslık ve ötme sesi riskini minimize etmektedir. Alışılmış kulak arkası işitme cihazlarına göre daha şık ve estetik görünüme sahip olan RITE kulak arkası işitme cihazları, daha doğal ses kalitesi sunar. İşitme testi sonuçlarına göre hafif, orta, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı bulunan bireyler, en yakın Yıldırım İşitme Cihazları Merkezini ziyaret ederek uygun fiyatla cihaz tedariki yapabilirler. Geleneksel kulak arkası işitme cihazlarına göre daha estetik olmaları ve feedback'ten kaynaklanan ıslık ve ötme sesi riskinin daha düşük olması bazı avantajlarındandır.
Whatsapp Destek Hattı

RITE Kulak Arkası İşitme Cihazı Özellikleri Nelerdir?

RITE kulak arkası işitme cihazlarının özellikleri kullanıcısına daha doğal ses deneyimi sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Geleneksel kulak arkası cihazlarına göre daha estetik yapıya sahip olan cihaz, konforlu kullanıma sahiptir. Hoparlör için plastik muhafaza bulundurulmasına gerek duyulmayan cihazlar daha küçük boyutta bulunulabilir. 


Kimler RITE Kulak Arkası İşitme Cihazı Kullanabilir?

RITE kulak arkası işitme cihazı kullanımı çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Bireylerin yaptırdıkları işitme testi sonucu hafif, orta, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybına sahip oldukları belirlendiğinde; RITE kulak arkası işitme cihazı kullanım uygunluğu tescil edilmiş olur.


RITE Kulak Arkası İşitme Cihazı Avantajları Nelerdir?

RITE kulak arkası cihazların artıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Estetik ve şık yapıya sahiptir.
  • Islık ve ötme sesi gibi feedback kaynaklı riskleri ortadan kaldırır.
  • Alışılmış kulak arkası cihazlara göre küçük boyutludur.
  • Doğal bir ses deneyimi için kullanıma uygundur.
  • Bakımı kolaydır.


RITE Kulak Arkası İşitme Cihazı Dezavantajları Nelerdir?

RITE kulak arkası cihazların negatif yanları şöyle sıralanabilir:

  • İşitme cihazı gizliliği isteyen bireylerce kullanımı uygun değildir.
  • İleri yaş bireyler için cihaza alışma süresi uzun sürebilir.


RITE Kulak Arkası İşitme Cihazı Fiyatları Ne Kadar?

RITE kulak arkası işitme cihaz ücretleri için en uygun seçenek Yıldırım İşitme Cihazları Merkezinde sunulur. Yaygın bayi ağı ve güvenilir işitme cihazı markaları ile çalışan merkezimiz, SGK anlaşmalıdır. Deneyimli işitme cihazı teknik servis personeli desteği ve uygun fiyatlı RITE kulak arkası işitme cihazı modelleri için en yakın bayimizi ziyaret ederek ilgili personelimiz eşliğinde size en uygun cihazı seçebilirsiniz.